KURUMSAL

Hakkımızda

servisiniz.net kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerinin taleplerine kaliteli bir şekilde cevap verebilmek için geniş ve uzman bir kadro ile çalışmaya devam etmektedir.

Firmamız uzun yıllardır edindiği tecrübe ile büyüyerek, hizmet kalitesini artırmıştır.

servisiniz.net çalışma ilkelerinden ödün vermeksizin yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla teknolojinin el verdiği en ileri ürünleri, en yeni teknikleri araştırarak ve kullanarak müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Firmamızın en büyük güvencesi müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyetidir.

Dünya genelinde tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve Ankara merkezli olan firmamız, Türkiye’nin birçok yerinde önemli projelere imza atmaya devam etmektedir.
servisiniz.net , sektörünün ihtiyacına cevap verebilecek kadrosu ile gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında endüstriyel ve teknolojik seviyesi yüksek projelerde gösterdiği mühendislik ve taahhüt başarısı da gün geçtikçe artmaktadır.

Elektrik Enerjisinin kullanımı konusundaki ihtiyaç duyulabilecek her türlü hizmeti; güvenli, teknolojik, ekonomik, uygun koşullarda, modern yöntemlerle sağlayan ve bunun sürekliliğini kendine ilke edinen servisiniz.net  bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da yanınızda hizmetinize hazır olacaktır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Yeniliklerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?
E-Bülten